Ürünlerimiz

E-KatalogPRIVATE LABEL

2011 yılından bu yana Sağlık ve Hijyen ürünleri sektöründe faaliyet gösteren Sevinçler Sağlık Ürünleri A.Ş. Türkiye’de ve dünyanın bir çok ülkesinde birçok kurumsal firmaya ve bilinen markalara bebek bezi, yetişkin hasta bezi, yatak koruyucu örtü,emici külot, kadınpedi ve ıslak mendil ürünlerinde ‘privatelabel’ hizmeti sağlamaktadır.

 

% 100 Müşteri memnuniyeti’ odaklı hizmet politikası ile hareket eden firmamız, geniş ürün yelpazesine sahip olmanın verdiği avantajla, tamamen sizin markanıza özel olarak üretilen ürünler ile kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden hizmet sağlamaktadır.

 

Sevinçler SağlıkÜrünleri olarak; 20.000 m² üretim alanı ve 500 milyon adet üretim kapasitesi ile 70 ülkeye ihracat gerçekleştirerek her zaman güvenilir bir iş ortağı ve ayakları yere sağlam basan bir firma olarak anılmaktadır.

 

Kaliteli üretimi hedef alan yapısını hiç bozmadan, rekabetçi bir fiyat politikası da uygulayan Sevinçler Sağlık ürünleri sektöründeki tecrübesi ile her zaman güçlü bir oyuncu olmuş ve herkesin güvenini kazanarak ilerlemeye uzun yıllar devam etmeyi kendine prensip edinmiştir.

 


Anasayfa   Kurumsal   Ürünlerimiz   Anneler İçin   Pratik Bilgiler   SSS   Ürün Özellikleri   Nerede Satılıyor?   Kariyer  Bayi Başvuru Formu   İletişim

© Copyright 2011 Sevinçler Grup